JKR JAJAHAN KOTA BHARU

JKR Jajahan Kota Bharu,

Jalan Kuala Krai,

15050 Kota Bharu, Kelantan

KotaBharu@jkr.gov.my

Tel: 09-7436029, Fax: 09-7433740


JKR JAJAHAN PASIR MAS

JKR Jajahan Pasir Mas,

17000 Pasir Mas, Kelantan

PasirMas@jkr.gov.my

Tel: 09-7908040, Fax: 09-7909203


JKR JAJAHAN TUMPAT

JKR Jajahan Tumpat,

16200 Tumpat, Kelantan

Tumpat@jkr.gov.my

Tel: 09-7257040, Fax: 09-7257191


JKR JAJAHAN TANAH MERAH

JKR Jajahan Tanah Merah,

17500 Tanah Merah, Kelantan

Tanahmerah@jkr.gov.my

Tel: 09-9556040, Fax: 09-9556540


JKR JAJAHAN JELI

JKR Jajahan Jeli,

Jalan Pekeliling, Jeli,

Kelantan

Jeli@jkr.gov.my

Tel: 09-9440140, Talian terus: 09-9440240, Fax: 09-9440240


JKR JAJAHAN MACHANG

JKR Jajahan Machang,

18500 Machang, Kelantan

Machang@jkr.gov.my

Tel: 09-9752040, Talian terus: 9751366, Fax: 09-9751366


JKR JAJAHAN KUALA KRAI

Pejabat Jurutera Jajahan,

JKR Jajahan Kuala Krai,

Kuala Krai, Kelantan

kualakrai@jkr.gov.my

Tel: 09-9666140, Dail terus: 09-9666161, Fax: 09-9666161


JKR JAJAHAN GUA MUSANG

JKR Jajahan Gua Musang,

Gua Musang, Kelantan

Guamusang@jkr.gov.my

Tel: 09-9121040, Talian terus: 09-9121140, Fax: 09-9121140


JKR JAJAHAN PASIR PUTEH

JKR Jajahan Pasir Puteh,

16800 Pasir Puteh, Kelantan

PasirPutih@jkr.gov.my

Tel: 09-7867040, Talian terus: 09-7868540, Fax: 09-7868540


JKR JAJAHAN BACHOK

JKR Jajahan Bachok,

16500 Bachok, Kelantan

Bachok@jkr.gov.my

Tel: 09-7788040, Talian terus: 09-7788903, Fax: 09-7788903

 
 
 
JKR Negeri Kelantan
Jalan Kuala Krai, 15050 Kota Bharu
Tel : 09-7455800 Fax : 09-7447877
Laman: http://kelantan.jkr.gov.my
Email : jkrkelantan@kelantan.gov.my

Paparan terbaik adalah dengan menggunakan browser Mozilla Firefox versi 20.0 dan Internet Explorer 8 ke atas serta resolusi monitor 1024x768